Nova Garden ile toprağa dokunun ...


Nova Garden'ın
yeşil dünyasıŞehrin merkezinde sessiz ve huzurlu bir yaşam :)

Nova Garden şehrin merkezinde gizli kalmış büyükesat vadi projesinin bir parçası olması müşterilerimize yeşille çevrelenmiş bir yaşam imkanı sunmaktadır.Bunun yanında teknik ekibimizi çalışmasıyla Nova Garden'ın kendi içinde çözümlediği, birçok farklı bitki örtüsü ve çeşitli hayvan türleriyle kaliteli ve eğlenceli bir yaşam vaat etmektedir.

Nova Garden arsasının yarısından fazlası yeşil alan olarak muhafaza edilebilmiştir. Nova Garden yaklaşık 50 dönümlük yeşil alanın İçinde bulunmaktadır, imara kapalı bu eşsiz vadi, Nova Garden sakinleri için hem eşsiz bir manzara hem de yeşil ve doğanın tadını çıkaracakları İmkanları barındırmaktadır.Nova Garden yaklaşık 50 dönümlük yeşil alanın içinde bulunmaktadır.

Nova Garden'ın yeşil bir alanda inşa edilmesi şehrin merkezinde sessiz ve huzurlu bir yaşam sunar. Şehrin gürültüsünün aksine duyacağınız tek ses kuşların ve rüzgarın sesi olacaktır.

Ayrıca 5000 m2 arsa alanına sahip Nova Garden projesinde yeşil alanı arttırmak için maksimum özen gösterilmiştir. Bina alanı otopark ve araç yolları düşüldüğünde geri kalan yeşil alanın toplamı yaklaşık 2500 m2 dir. Yani arsanın yarısından fazlası yeşil alan olarak muhafaza edilebilmiştir.

Bizimle yarıcalıklı bir yaşama adım atın ...

Hobi bahçelerimiz


Hobi bahçelerimiz, sosyalleşme alanları olarak düşünülmüştür. Aile içi bireyler veya komşularınzı ile birden fazla aktivitenin yapılabileceği çoklu katılımların gerçekleşebileceği sosyal aktivite alanları olarak tasarlandı.

Bu küçük alaların nasıl daha üretken birer alan haline getirilebileceğini birlikte öğreneceğiz.Hep birlikte Nova Garden ile toprağa dokunacağız...

Doğa ve çocuklar


Doğayla buluşan, doğadan öğrenme şansına sahip çocukların yaşam boyu ihtiyaç duyacakları yetenekleri geliştireceklerini söylemek hiç de abartılı değil.

Doğa, farklı bakış açıları geliştirmek için sonsuz bir ilham kaynağıdır.Hızlı ve pratik çözümler bulmak için fırsat bolluğu vardır. Bu nedenle doğadayken keyifli vakit geçirir ve mutlu olur. Sosyal becerileri artar , dayanışmayı ve işbirliğini deneyimler. Tüm bunları yaşadıktan sonra çocuklar elbette doğayı koruyan bilinçli bireyler olarak gelişir.

Doğa ve Biz


Modern hayatın gereksinimlerinden geri kalmamanız için. Doğanın içinde yaşarken, şehrin de içinde yaşamanız için. Hem ailenize, hem kendinize zaman ayırabilmeniz için size şehrin merkezinde sessiz ve huzurlu bir yaşam sunuyoruz. Şehrin gürültüsünün aksine duyacağınız tek ses kuşların ve rüzgarın sesi olacak....