YENİ PROJEMİZ
NOVA GARDEN


Ayrıntılı Bilgi

Samri Köyü'nden Ankara'ya

Uğraşımız her ne kadar demir ve beton olsa da, aslında kendimizi, bizi inşa ediyoruz. Estetik değerlerimizi, kültürümüzü, yaşama bakışımızı, bir bakıma yarınki bizleri, geleceğimizi, inşa ediyoruz.

Kulakoğlu Grup'un kökenleri Trabzon'un, Of ilçesinin Ağaçseven Köyüne, eski adıyla Samri köyüne dayanmaktadır.1955 yılında, Ankara'da, ilk inşaat projesini yapmaya başlayan, Eyüp Kulakoğlu’nu daha sonraki yıllarda oğlu Nurettin Kulakoğlu takip etmiştir.

Sektördeki, 60 yıllık deneyim ve başarıya dayanan firma, binlerce konut ve iş yeri inşa etmiştir. Kızılay, Kolej, Ulus, Dikimevi gibi farklı yerlerde iş merkezi yapan Kulakoğlu Grup, G.o.p, Öveçler, Karakusunlar gibi yerlerde de birçok konut projesine imza atmıştır.

Geçmişten aldığı, tecrübe ve güvenle, başarılı bir geleceğe bakmanın mutluluğunu, yaşarken ilk deneyimlerindeki aynı heyecan ile sizlere yaşanabilir mekânlar sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Kulakoğlu Grup olarak amacımız; Güvenli, kaliteli, estetik ve özgün yaşam alanları oluşturmaktır.

Zamanın İhtiyaçlarını, değişen fonksiyon ve estetik değerlen dikkate alıyoruz, fakat geleneksel dokuyu ve geçmişin mirasını göz ardı etmiyoruz.

"Önce insan İnşa eder. Sonra İnşa ettiklerimiz bizi...” Yaşadığımız mekanların atmosferini soluruz, bu mekanlar bizi şekillendirir. Doğru tasarlanmış yapılar bizi olmak İstediğimiz kişiler yapmaya yardımcı olur. İşte bu bilinçle tasarlıyor ve inşa ediyoruz."